Müşteri Destek ve Sipariş Hattı: +90 (530) 155 25 34 Müşteri Destek ve Sipariş Hattı: +90 (530) 155 25 34 Müşteri Destek ve Sipariş Hattı: +90 (530) 155 25 34 Müşteri Destek ve Sipariş Hattı: +90 (530) 155 25 34

Akustik Panel Nedir?

Tarih: 18.08.2023 16:01
Akustik Panel Nedir?

MDF Keçeli Lambri Nedir?

Çeşitli ahşap liflerinin birbiri ile karıştırılıp sıkıştırılması sonucunda mdf lambriler ortaya çıkar. MDF lambrilerin üretiminden sonra üzeri PVC ile kaplanır ve çeşitli dekoratif görünümler elde edilir. MDF lambrilerinin diğer lambrilerden en büyük farkı, geniş renk skalasıdır. MDF çıtaları birleştiren arkasındaki siyah panel ise keçedir. Sesi az da olsa geçirmez fakat akustik özelliği yoktur. MDF keçeli lambrilerin keçe renk seçeneği sadece siyah olmakla birlikte çıtaları ahşap renklerine nazaran, lacivert, gri ve tonları, turuncu ve kırmızıya yakın sıcak renkler gibi birden fazla renk seçeneğine sahiptir. MDF lambri darbeye dayanıklıdır, su ve nemli ortamdan etkilenir. Su ve nemli bir bölgede lambri uygulamayı düşünürseniz polimer malzemeli lambrilerimizi tercih edebilirsiniz.

 

MDF Keçeli Lambrinin Özellikleri Nelerdir?

MDF lambrilerimiz %100 ahşap MDF olup darbeye dayanıklıdır.

MDF lambrileri bakteri üremesini önler ve hijyen gerektiren mekânlar için ideal bir duvar kaplamasıdır.

MDF lambrilerimizin genişliği 12cm uzunluğu ise 275cm'dir.

 

MDF Keçeli Lambri Nerelerde Kullanılır?

MDF lambri ev dekorasyonlarında, ofis, restoran gibi iş yeri dekorasyonlarında, prefabrik yapılar, garaj ve karavanlarda, tavan dekorasyonu ve benzeri yerlerde, özetle dilediğiniz tüm yaşam alanlarında ister dekoratif ister çözümsel durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok amaçlı bir üründür. MDF Keçeli Lambrilerimizin esnek yapısı sayesinde kolon ve kıvrılması ve kesilmesi zor olan yerlerde kolaylık sağlar. 

Kategoriler
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Yükleniyor...